Pasożyty w nas – filmy!

Filmy o pasożytach: „Pasożyty są w nas”.

Uwaga: Zdjęcia przedstawione w poniższych filmach mogą być na prawdę drastyczne i szokujące.

Część 1

Część 2

Część 3

Nagrania wykładów Pani Doroty Augustyniak-Madejskiej na temat pasożytów.

1

Opis trudnego przypadku 46-letniego mężczyzny cierpiącego od czterech lat na skutek zatrucia toksynami, bakterii i pasożytów.

2


Bóle brzucha, siniaki na skórze, podkowy pod oczami, powiększone węzły chłonne – zakażenie lambliami. Przykład zakażenia lambliami Michała w wieku 8 lat.

Czy możemy wygrać z pasożytami?

Jakie kroki podjąć w leczeniu? Czy leczenie farmakologiczne ma sens?

Pasożyty są bezlitosne, statystyki są coraz bardziej przerażające. Twierdzi się, że praktycznie 90% ludzkości nosi w swoim organizmie chociaż jednego pasożyta lub w przyszłości stanie się jego nosicielem. Pomału można uznać, że jest to swego rodzaju epidemia, która w niewidoczny dla ludzkiego oka sposób potrafi niszczyć organizm od wewnątrz. Pasożyt niejako dzierżawi teren organizmu korzystając z naszych składników odżywczych, aby móc żyć i rozwijać się. Nie dopuść do sytuacji w której intruz przez wiele lat panoszy się po organizmie i doprowadza do przewlekłej choroby pasożytniczej. Wiele z nich może prowadzić do nieodwracalnych zmian i śmierci.

Zobacz jak inni radzą sobie z intruzami? 

Część 1

Lamblie, glisty ludzkie, owsiki, tasiemce – co jeszcze kryje się w zakamarkach Twoje ciała? Kilka faktów, które przybliżą Ci istotę problemu.

Cześć 2

Przykład Pani Agaty Górskiej, wykształconej psycholog, która od 7 roku życia, aż po wiek dojrzałości, czyli przez 11 lat zmagała się z lambliami i silnymi objawami towarzyszącymi temu zakażeniu. Dowiedz się jak ona pokonała lamblie i zaczęła normalnie funkcjonować.

Prosty sposób na sprawdzenie obecności grzybów Candida w organizmie.

TEST

Dowiesz się jak za pomocą prostej, domowej metody sprawdzić czy w naszym organizmie pasożytują grzyby Candida lub inne. Test wymaga przygotowania tylko i wyłącznie szklanki czystej wody. Sprawdź to nagranie, a dowiesz się jak tego dokonać.